PP

Pyronova is a passionate company obsessed with quality on a mission to deliver
powerful solutions in the field of fire protection.

Mgr. Pavol Pongracz
DIRECTOR

NÁŠ PRÍBEH

Proste robíme to, čo veríme, že je najlepšie!

Sme spoločnosť, ktorá sa snaží vytvárať unikátne riešenia v oblasti ochrany proti požiarom. Od vzniku v roku 1992 je hlavným cieľom hľadať možnosti prevencie, ktoré by v ľuďoch vzbudzovali nenahraditeľný pocit bezpečia. Vytvoriť značku, ktorá by bola symbolom najvyššej kvality. Dnes vieme, že úspech nie je náhoda, aj my sme museli zbierať roky skúseností a dôležitej praxe k vybudovaniu spoločnosti, akou sme dnes. Vždy sme však mali jasno v tom, že chceme dodávať výnimočné riešenia, ktoré sa zaoberajú ochranou ľudského majetku a v neposlednom rade i života samotného. Dnes sme pyšní, že môžeme byť súčasťou tvorby dlhodobej hodnoty pre našich klientov.

NAŠA VÍZIA

My vidíme veci inak a to nás robí inými

Už viac ako dve dekády šikovné tímy ľudí v spolupráci s našimi klientami modelujú spoločnosť, ktorá má jeden úprimný cieľ – stať sa najlepším zhotoviteľom hasiacich zariadení a riešiteľom požiarnej ochrany v Strednej Európe. Naša túžba ponúkať nekompromisnú kvalitu nás neustále ženie vpred vytvárať tie najbezpečnejšie objekty pre Váš lepší život. Byť najlepší pre nás znamená mať schopnosť sa vedieť zdokonaľovať vo všetkých našich činnostiach. Neprestávame veriť, že výnimočné riešenia si vyžadujú mimoriadnu spoluprácu a tak pomáhame vytvárať produkt, ktorý je príkladom najvyššej kvality.

MY

neexistuje príjemnejší spôsob skončiť deň, ako v spoločnosti, ktorá chráni ostatných

U nás v Pyronove chodí 200 ľudí do práce, pretože spoločne máme jednu vášeň, jeden spoločný cieľ. Všetka 200 – členná sila, ktorá je v nás vie, že malé i veľké zlyhania sú súčasťou každého progresu a že aj odvážny experiment môže viezť k brilantným riešeniam. Našich 200 odborníkov verí, že bezpečnosť je vždy na prvom mieste. 200 projektantov, ekonómov, nákupcov, rozpočtárov a obchodníkov vie, že úspešné projekty vznikajú za úprimnej spolupráce. Zo spolupráce ako vo vnútri, tak aj vonku. Vieme, že spolu môžeme vytvoriť vždy niečo lepšie! Týchto 200 ľudí v 5 krajinách sa stará o Vaše bezpečie!

Kariéra

ligula non tincidunt pulvinar, augue est sagittis leo

Blog / News

Lorem ipsum dolor sit consectetur adipisicing sed do

Mali by sme hovoriť o tvojom projekte?

Meno*

Email*

Telefón*

Predmet

Ako môžeme pomôcť?*